با گسترده‌تر شدن فضاهای مسکونی، صنعتی، تجاری، بیمارستانی، آموزشی و … نیاز بیشتری به سیستم‌های پخش، انتقال و تقویت صوت با کیفیت بهینه با هدف اطلاع رسانی، ارتباطات داخلی، مدیریت و هماهنگی بهتر و سریعتر ایجاد شده است.

راهکار شرکت کیمیا الکترونیک، ارائه دهنده راهکارهای جامع امنیتی، ایجاد ارتباطات تحت شبکه با بالاترین کیفیت صدا و به منظور اطلاع‌رسانی عمومی و یا اعلان هشدار در شرایط خطر مبنی بر تخلیه محیط، پخش موسیقی و… در محیط‌های عمومی بزرگ و دارای سایت‌های متعدد و زیرساخت های مهم از جمله سکوهای نفت و گاز، پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها، فرودگاه‌ها، کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها، معابر عمومی، مجتمع‌های اداری تجاری و مراکز خرید‌، استادیوم‌ها و سالن‌های ورزشی، مدارس و دانشگاه‌ها، محیط‌های نظامی، کشتی‌های بزرگ، زیردریایی‌ها، ناوها و… سیستم‌های پیجینگ و فراخوان عمومی است.

این سیستم‌ها در بسیاری از موارد با سیستم‌های اعلان حریق، نظارت تصویری و کنترل تردد با هدف پخش پیام‌های اضطراری، هشدار و اطلاع رسانی با بهترین کیفیت در انتقال و پخش صوت به عموم مردم یکپارچه می‌شوند و امروزه به بخشی جدایی ناپذیر از یک راهکار جامع امنیتی تبدیل شده‌اند.

پخش پیام‌های اضطراری که از قبل در حافظه دستگاه ضبط شده‌اند بنا به تصمیم اپراتور در زمان حادثه و یا طبق سناریوهایی که از قبل تعریف شده‌اند، منجر به سرعت و عملکرد بهینه سیستم در مواقع خطر و افزایش ایمنی می‌شود.

کیمیا الکترونیک متناسب با گستردگی، شرایط زیرساخت و نیاز پروژه، بهترین راهکار تحت شبکه را برای سیستم‌های پیجینگ و فراخوان عمومی بصورت مقیاس‌پذیر و ماژولار برای اجرا متناسب با شرایط محیطی پروژه و قابل تغییر و توسعه در آینده به تناسب نیاز پروژه، طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید تا تجربه بهترین کیفیت پخش و انتقال صدا را در بستر شبکه در کنار حذف ضعف‌ها و محدودیت‌های مربوط به سیستم‌های آنالوگ قدیمی حاصل شود و همچنین بتوان برای داشتن بالاترین سطح امنیت به سادگی این سیستم را با راهکارهای نظارت تصویری، کنترل تردد و اعلان حریق یکپارچه نمود. علاوه بر این، از این سیستم‌ها می‌توان بصورت مجزا و یا همراه با سیستم اینترکام استفاده نمود.

کیمیا الکترونیک، از با سابقه‌ترین، قوی‌ترین و برترین برندها دارای تکنولوژی‌های روز دنیا مطابق با استانداردهای بین‌المللی و سیستم‌‌های نوین ارتباطی متکی بر هوش مصنوعی و کلان داده تحت شبکه در پروژه‌های انتقال صوت و اعلان عمومی استفاده می‌کند و به این ترتیب در سایت‌ها و محیط‌های پر چالش و مستعد خطر، کیفیت بینظیر پخش و انتقال صوت برای مدیریت بهینه، یکپارچگی با راهکارهای امنیتی و مدیریت ریسک، قابلیت تغییر و توسعه سیستم متناسب با نیازهای فعلی و آینده، و استحکام و مقاومت در برابر انواع تهدیدها و حملات فیزیکی و سایبری را تضمین می‌کند.